Payday loan
TEKST GROOTTE

Hobbyfokker van Scottish/Highland Fold & Straight

Verwacht

Ivian is in juni op bezoek geweest bij de mooie en lieve "loverboy" Dusty. Dusty woont bij Cattery van Osatee in Zeeland. Ivian heeft genoten van haar vakantie aan zee en zij heeft het heel gezellig gehad met Dusty. Zo gezellig dat zij op 13 augustus een nestje van 5 kittens heeft geworpen.

 

kittns ivian

logo-cupido

 

Dusty_2_Custom

Roepnaam : Ivian
Naam : It's Little Ivian of Julias Dream   
Stamboeknr : SCF-LO-10495/1.09
Geboortedatum : 14 maart 2009
Geslacht : Poes
Ras : Scottish Fold
Kleur : Blue-spotted-tabby (SCF-a-24)  
                                                                                           
Roepnaam : Dusty
Naam : Dusty von Seiferts
Stamboeknr : KVL-01-003104/2005-m    
Geboortedatum : 22 juli 2005
Geslacht : Kater
Ras : Britse Korhaar
Kleur : Fawn  (BRI-p)

 

 

Zowel Ivian als Dusty zijn drager van het langhaar gen en een nestje uit deze combinatie kon dus bestaan uit zowel Scottish Fold/Straight als Highland Fold/Straight kittens.

 

Mogelijke kleuren uit deze combinatie konden zijn:
- Blue
- Blue tabby
- Fawn
- Fawn tabby

 

Ivian is inmiddels bevallen van een vijfling. Op de Nieuwspagina kun je lezen over de voortgang van Ivian haar zwangerschap, bevalling en ontwikkeling van haar vijf kittens. Natuurlijk tref je daar ook alle andere cattery nieuwtjes aan.

 

 

maandag, oktober 02, 2023